Bourns Inc. PM2120-3R9M-RC
PM2120-3R9M-RC
Part No.:
PM2120-3R9M-RC
Datasheet:
PM2120-3R9M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 18A 4 MOHM SMD