Bourns Inc. PM2120-4R7M-RC
PM2120-4R7M-RC
Part No.:
PM2120-4R7M-RC
Datasheet:
PM2120-4R7M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 16.6A 5 MOHM SMD