Bourns Inc. PM2120-5R6M-RC
PM2120-5R6M-RC
Part No.:
PM2120-5R6M-RC
Datasheet:
PM2120-5R6M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 15.6A 5 MOHM SMD