Bourns Inc. PM2120-8R2M-RC
PM2120-8R2M-RC
Part No.:
PM2120-8R2M-RC
Datasheet:
PM2120-8R2M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 14.7A 6 MOHM SMD