API Delevan Inc. PT100-1000
PT100-1000
Part No.:
PT100-1000
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT100-1000.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH