API Delevan Inc. PT100-1100
PT100-1100
Part No.:
PT100-1100
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT100-1100.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH