API Delevan Inc. PT100-1260
PT100-1260
Part No.:
PT100-1260
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT100-1260.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH