API Delevan Inc. PT100-1260HM
PT100-1260HM
Part No.:
PT100-1260HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT100-1260HM.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH