API Delevan Inc. PT100-1550HM
PT100-1550HM
Part No.:
PT100-1550HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT100-1550HM.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH