API Delevan Inc. PT100R-1000
PT100R-1000
Part No.:
PT100R-1000
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT100R-1000.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH