API Delevan Inc. PT100R-1000HM
PT100R-1000HM
Part No.:
PT100R-1000HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT100R-1000HM.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH