API Delevan Inc. PT100R-1100HM
PT100R-1100HM
Part No.:
PT100R-1100HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT100R-1100HM.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH