API Delevan Inc. PT100R-1550
PT100R-1550
Part No.:
PT100R-1550
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT100R-1550.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH