API Delevan Inc. PT150-1040
PT150-1040
Part No.:
PT150-1040
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT150-1040.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH