API Delevan Inc. PT150-1040HM
PT150-1040HM
Part No.:
PT150-1040HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT150-1040HM.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH