API Delevan Inc. PT150-1250HM
PT150-1250HM
Part No.:
PT150-1250HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT150-1250HM.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH