API Delevan Inc. PT150-1500
PT150-1500
Part No.:
PT150-1500
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT150-1500.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH