API Delevan Inc. PT150R-1040
PT150R-1040
Part No.:
PT150R-1040
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT150R-1040.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH