API Delevan Inc. PT150R-1250
PT150R-1250
Part No.:
PT150R-1250
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT150R-1250.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH