API Delevan Inc. PT150R-1500HM
PT150R-1500HM
Part No.:
PT150R-1500HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT150R-1500HM.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH