API Delevan Inc. PT150R-2050
PT150R-2050
Part No.:
PT150R-2050
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT150R-2050.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 12.3A 40 MOHM TH