API Delevan Inc. PT150R-2050HM
PT150R-2050HM
Part No.:
PT150R-2050HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT150R-2050HM.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 12.3A 40 MOHM TH