API Delevan Inc. PT250-1200
PT250-1200
Part No.:
PT250-1200
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT250-1200.pdf
Description:
FIXED IND 250UH 3.8A 130 MOHM TH