API Delevan Inc. PT250-1500
PT250-1500
Part No.:
PT250-1500
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT250-1500.pdf
Description:
FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH