API Delevan Inc. PT250-1500HM
PT250-1500HM
Part No.:
PT250-1500HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT250-1500HM.pdf
Description:
FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH