API Delevan Inc. PT250-1800HM
PT250-1800HM
Part No.:
PT250-1800HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT250-1800HM.pdf
Description:
FIXED IND 250UH 9.1A 55 MOHM TH