API Delevan Inc. PT250R-1200
PT250R-1200
Part No.:
PT250R-1200
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT250R-1200.pdf
Description:
FIXED IND 250UH 3.8A 130 MOHM TH