API Delevan Inc. PT250R-1200HM
PT250R-1200HM
Part No.:
PT250R-1200HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT250R-1200HM.pdf
Description:
FIXED IND 250UH 3.8A 130 MOHM TH