API Delevan Inc. PT250R-1800
PT250R-1800
Part No.:
PT250R-1800
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT250R-1800.pdf
Description:
FIXED IND 250UH 9.1A 55 MOHM TH