API Delevan Inc. PT300-1200HM
PT300-1200HM
Part No.:
PT300-1200HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT300-1200HM.pdf
Description:
FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH