API Delevan Inc. PT300-1500
PT300-1500
Part No.:
PT300-1500
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT300-1500.pdf
Description:
FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH