API Delevan Inc. PT300-1500HM
PT300-1500HM
Part No.:
PT300-1500HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT300-1500HM.pdf
Description:
FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH