API Delevan Inc. PT300-1750
PT300-1750
Part No.:
PT300-1750
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT300-1750.pdf
Description:
FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH