API Delevan Inc. PT300R-1200
PT300R-1200
Part No.:
PT300R-1200
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT300R-1200.pdf
Description:
FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH