API Delevan Inc. PT300R-1750HM
PT300R-1750HM
Part No.:
PT300R-1750HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT300R-1750HM.pdf
Description:
FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH