API Delevan Inc. PT400-1200
PT400-1200
Part No.:
PT400-1200
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT400-1200.pdf
Description:
FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH