API Delevan Inc. PT400-1500
PT400-1500
Part No.:
PT400-1500
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT400-1500.pdf
Description:
FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH