API Delevan Inc. PT400-1500HM
PT400-1500HM
Part No.:
PT400-1500HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT400-1500HM.pdf
Description:
FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH