API Delevan Inc. PT400-1750HM
PT400-1750HM
Part No.:
PT400-1750HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT400-1750HM.pdf
Description:
FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH