API Delevan Inc. PT400R-1200
PT400R-1200
Part No.:
PT400R-1200
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT400R-1200.pdf
Description:
FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH