API Delevan Inc. PT400R-1200HM
PT400R-1200HM
Part No.:
PT400R-1200HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT400R-1200HM.pdf
Description:
FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH