API Delevan Inc. PT400R-1750
PT400R-1750
Part No.:
PT400R-1750
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT400R-1750.pdf
Description:
FIXED IND 400UH 6A 110 MOHM TH