API Delevan Inc. PT500-1450
PT500-1450
Part No.:
PT500-1450
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT500-1450.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH