API Delevan Inc. PT500-1450HM
PT500-1450HM
Part No.:
PT500-1450HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT500-1450HM.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH