API Delevan Inc. PT500-1750HM
PT500-1750HM
Part No.:
PT500-1750HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT500-1750HM.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH