API Delevan Inc. PT500R-1450
PT500R-1450
Part No.:
PT500R-1450
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT500R-1450.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH