API Delevan Inc. PT500R-1450HM
PT500R-1450HM
Part No.:
PT500R-1450HM
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT500R-1450HM.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH