API Delevan Inc. PT500R-2000
PT500R-2000
Part No.:
PT500R-2000
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT500R-2000.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH