API Delevan Inc. PT500R-2000HM
PT500R-2000HM
Part No.:
PT500R-2000HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT500R-2000HM.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH