API Delevan Inc. PT75-1550
PT75-1550
Part No.:
PT75-1550
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT75-1550.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH